KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10015388
nr 1001 5388
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Akvarell, Ryno Frieberg (f. 1920), äpplen, signerad. 1989, 26x28
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 december 2015
kl 18:49:30
1.100 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
14 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg